Dnia 7 grudnia 2021r.  klasy 1, 2, 3, 4 uczestniczyły w wycieczce do Parku Trampolin Jump World w Rzeszowie. Celem naszej wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowa belka przeszkód, a także zjazdy na tyrolkach.

Pobyt w Jump World sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji zespołów klasowych. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Gabriela Szymańska