Dnia 17 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe .Zostały przygotowane przez uczniów klasy ósmej i czwartej pod opieką p. Wioletty Fimiarz oraz p. Alicji Wlaź. Oprawą muzyczną zajmowała się p. Marta Marczak wraz z chórkiem. Przedstawianie rozpoczęło się wystąpieniem pani Alicji Wlaź, która zaprosiła zgromadzonych do obejrzenia jasełek oraz wspólnego kolędowania. Wiele emocji wywołało przedstawienie jasełkowe. Zgodnie z tradycją byli więc Maria i Józef, trzej królowie, pasterze i aniołowie. Spektakl, zawierał zarówno partie mówione, jak i śpiewane. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, a śpiew chóru dopełniał całość przedstawienia. Jasełka będą zapamiętane przez wszystkich, a na kolejne czekamy z niecierpliwością.

Wioletta Fimiarz