27 listopada 2019 r. rozpoczęła się w naszej diecezji XX Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach przeznaczona dla uczniów klasy VII i VIII szkoły podstawowej. W tym roku zmagania poświęcone zostały osobie naszego wielkiego rodaka - Jana Pawła II, którego pamięta w naszej wspólnocie zaledwie kilka osób ale w sercu ma cała społeczność. 7 osób postanowiło zgłębić życiorys tej wyjątkowej postaci opisany przez Małgorzatę Pabis: "Jan Paweł II - Nasz Wielki Święty".

Do drugiego etapu zakwalifikowało się trzech uczniów:
- Kostyra Dominik (kl. VIII);
- Mateusz Siwiec (kl. VII);
- Kostyra Kacper (kl. VII).

Niech nasz wyjątkowy święty wspomaga ich na w trudzie podążania drogą błogosławieństw oraz wielkiego daru i tajemnicy jaką jest nasza wiara wraz z wszystkimi jej konsekwencjami :)

p. Łukasz Filip