Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień w roku. Z tej okazji 4 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Na wstępie dyrektor szkoły Piotr Zawierucki przywitał serdecznie przybyłych gości oraz złożył życzenia z okazji ich święta. Następnie uczniowie z klas I-III za pomocą wierszy i piosenek pokazali, jak ważną rolę w ich życiu odgrywają babcie i dziadkowie. Po występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki seniorom.

Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

p. Agnieszka Szymula