Dnia 23 września 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Tarnogórze brali udział w powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w LA, które odbyły się na stadionie w Kuryłówce. Uczniowie dzielnie reprezentowali naszą szkołę w następujących dyscyplinach lekkoatletycznych:bieg na 60 m, skok w dal, bieg na 100 m, bieg na 300 m, bieg na 600 m, pchnięcie kulą.
Amelia Palembas zajęła 2 miejsce w skoku w dal, Nikola Gałdyś zajęła 3 miejsce w biegu na 100 m. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a Amelia zakwalifikowała się na zawody wojewódzkie. Pozostali uczniowie zajęli miejsca poza podium. Opiekunem uczniów była Dorota Kusy.

p. Dorota Kusy