W dniu 10 września 2021r. dzieci z oddziału przedszkolnego rozpoczęły naukę i zabawę w nowej sali dydaktycznej. Piękne kolory i  meble oraz nowoczesne zabawki edukacyjne zachwyciły naszych przedszkolaków. Dzieci bez chwili zastanowienia przystąpiły do zgodnej zabawy i wzięły udział w zajęciach dydaktycznych. Poza nowymi zabawkami sala została wyposażona w technologię komputerową oraz nowe pomoce dydaktyczne dzięki, którym zajęcia edukacyjne stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. W imieniu wychowawców oddziału przedszkolnego, przedszkolaków i rodziców dziękujemy panu dyrektorowi oraz wszystkim osobom dzięki, którym powstała ta sala. Jesteśmy dumni, że możemy przebywać w tak nowoczesnym i pięknym pomieszczeniu.

p. Izabela Kania