Uczniowie klasy pierwszej

To był wyjątkowy dzień. Dzień, który długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty.

W tym dniu dzieci te oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości dzieci wstępujące w szeregi uczniów pokazały, że potrafią pięknie recytować wiersze i śpiewać. Na uroczystość pasowania przybyli mili goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pan Andrzej Rychel, rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność szkoły. Kulminacyjną częścią uroczystości, na którą czekała cała społeczność uczniowska było ślubowanie i pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły Pana Piotra Zawieruckiego. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Uwieńczeniem pasowania było wręczenie każdemu uczniowi legitymacji uczniowskiej przez Dyrektora szkoły oraz dyplomu i wyprawki pierwszoklasisty przez Pana Burmistrza.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy mnóstwa sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.