Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie.

W Szkole Podstawowej w Tarnogórze impreza pt. „Dzień Dziecka” odbyła się  w dniu 31 maja 2022r.na zewnątrz szkoły.

Rada Rodziców, która była głównym organizatorem , dołożyła wszelkich starań, aby ten szczególny dla dzieci czas pełen był radości, niespodzianek i beztroski. Dzień obfitował w liczne atrakcje, którym przewodzili animatorzy. Zabaw w nimi nie było końca. Były bańki mydlane, zabawa z piłeczkami i z chustą,  przeciąganie liny, quiz,  malowanie buzi, fotobudka oraz wiele innych atrakcji. Odważniejsze dzieci mogły skorzystać z zjeżdżalni i trampolin. Kolejna duża atrakcja jaka czekała na wszystkich to wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnogórze.

W trakcie zabawy można było zjeść pyszne przekąski i kolorowe słodkości-lody, wata cukrowa oraz popcorn.

Piękna, słoneczna pogoda oraz bardzo dobre humory sprawiły, że czas spędzony na szkolnej imprezie upłynął bardzo miło i przyjemnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz sponsorom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego fajnego „Dnia Dziecka”.

pedagog szkolny Wioletta Fimiarz