W dniu 9 października 2019 roku w naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja w którą zaangażowało się wiele szkół. Ludzie z całego świata uświadamiają innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

      W naszej szkole zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych. Do egzaminu przystąpiło ok. 50 uczniów z klas III, IV, V i VI. Uczniowie mieli okazję odświeżyć sobie niezbędną wiedzę oraz zmierzyć się z łamigłówkami matematycznymi, które cieszyły się zainteresowaniem. Propagowaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także matematyki. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy uczniom, którzy włączyli się w organizację tego dnia!

p. Wioletta Fimiarz, p. Agnieszka Szymula